• Dosinia is the new love

    HİZMETLER

  • Dosinia is the new love

    HİZMETLER

Hizmetler

Dosinia Luxury Resort’ta geçireceğiniz tatilinizde sizler için çok özel hizmetler sunulur.

Dosinia Spa

Tatilinizin en değerli anlarından birini Dosinia Spa’da yaşayacaksınız. Profesyonel ekibi, mükemmel hijyen ortamı ve birbirinden kaliteli spa ürünleriyle rahatlayıp gelecekteki anlarınıza yenilenmiş ve harika hissederek başlayabilirsiniz.

Keşfet

Wellness

Dosinia Luxury Resort Wellness programıyla negatif enerjiden arınma, kendinizi yenileme, harika bir beslenme programı ile bedeninizdeki enerjiyi yükselteceğiniz meditasyon, yoga gibi aktivitelerle ruhunuzu dinlendireceğiniz özel bir deneyim yaşarsınız. Wellness programları yıl içinde özel duyurularla düzenlenir.

Keşfet

M.I.C.E.

Beldibinin güzel doğasının içinde zihinsel olarak rahatlarken aynı zamanda bu rahatlamanın etkisiyle gerçekleşecek verimli toplantılar kurumunuz için ekstra fayda sağlayacak. Kurumunuzun ihtiyacı olabilecek tüm ekipmanları ve alanları Dosinia Luxury Resort’ta sizlere sağlıyoruz. Organizasyonlarınız için bizimle direkt iletişime geçebilirsiniz.

Keşfet

Düğün ve Kutlama

Dosinia Luxury Resort’un sahil alanında, güzel bir gün batımında mutluluğa evet demek isterseniz, sizler için buradayız. Detayları keşfet butonundan öğrenebilirsiniz.

Keşfet

DOSINSTAGRAM

KEŞFEDİN

HAYALLERİNİZ BENZERSİZ ANILARA DÖNÜŞÜR

Konforunuz için tüm ince detayların düşünüldüğü, yemek çeşitleriyle damağınızın harika lezzetlerle tanıştığı, alkollü ve alkolsüz birbirinden farklı içecek çeşitleriyle iyi hissettiğiniz, hizmetler ve aktiviteler ile gününüzün dolu dolu geçtiği, gün sonunda ise güzel bir uyku çekip dinleneceğiniz tertemiz odalar…

Dosinia Luxury Resort’te farklı pozitif duyguları bir arada yaşarsınız.

Bizi Takip Edin

Özel içeriklerimizle Dosinia Luxury Resort hayatının içinde kalın.

Yeniliklerden ve fırsatlardan herkesten önce haberdar olmak için bültenimize abone olabilirsiniz.

© 2023 Dosinia Luxury Resort - Tüm hakları saklıdır. Created by CreaCosmic