Barlar

Dosinia Luxury Resort’un farklı alanlarında karşılaştığınız barlarda sımsıcak bir havada buz gibi bir içecek yudumlayarak serinleyip ya da keyifli anlarınızı daha da renklendirmek için mixoloji uzmanlarımızın özenle hazırlayacağı farklı ve lezzetli kokteylerimizden içerek birbirinden farklı pozitif duyguların içinde kısa yolculuklara çıkacaksınız. Geriye kalan tüm detayları ise her bir barın keşfet butonuna tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Irish Pub

Kaliteli içecekler yudumlamak güzel bir tatilin en önemli koşullarından biridir. Bu barda sizlere ücretsiz ve ücretli olmak üzere birbirinden farklı ve kaliteli bir çok alkollü içecek sunulur.

Keşfet

D Bar

Dosinia Luxury Resort’un kalbinde, yemek alanı ve havuzun tam ortasında bulunan bu barda tüm gün boyunca alkollü ya da alkolsüz içeceklerin tadını çıkarın. Bu barda sunulan tüm içecekler ücretsizdir.

Keşfet

Marin Bar

Gün içinde güzel bir sohbet ya da sadece kendinize özel bir alan yaratmak için Marin Bar’da sunulan alkollü ya da alkolsüz içecekler harika birer eşlikçi olacaktır.

Keşfet

Sahil Bar

Beldibi’nin güzel denizi eşliğinde keyfinizi ikiye katlayacak harika içeceklerden içebilirsiniz. Dalga seslerinin eşliğinde lezzetli bir kokteyl yudumlamak müthiş olmaz mıydı?

Keşfet

Disco Bar

Günün son keyif durağı. Gece Kulübünde eğlenirken güzel içeceklerle enerjinizi yükseltin.

Keşfet

Bizi Takip Edin

Özel içeriklerimizle Dosinia Luxury Resort hayatının içinde kalın.

Yeniliklerden ve fırsatlardan herkesten önce haberdar olmak için bültenimize abone olabilirsiniz.

© 2023 Dosinia Luxury Resort - Tüm hakları saklıdır. Created by CreaCosmic