• Dosinia is the new love

  Gastronomy

 • Dosinia is the new love

  Gastronomy

 • Dosinia is the new love

  Gastronomy

 • Dosinia is the new love

  Gastronomy

Gastronomi

Alanında uzman şeflerimiz ve mixoloji uzmanlarımız özenle hazırladıkları tatları sunmak için sizleri bir lezzet yolculuğuna davet ediyor! Gastronominin kapsadığı tüm alanlarda farklı lezzet deneyimleri yaşayarak tatilinizden aldığınız haz doruklarına ulaşacak.

Restoranlar

Kendi alanlarında uzman gastronomi profesyonelleri, en kaliteli malzemelerle hazırladıkları Türk, İtalyan, Meksika, Amerikan gibi dünya mutfaklarının farklı seçenekleriyle günün her saati sizlere damaklarınızda lezzet şenliği yaşatacak. Geriye kalan tüm detayları ise keşfet butonuna tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Keşfet

Barlar

Dosinia Luxury Resort’un farklı alanlarında karşılaştığınız barlarda sımsıcak bir havada buz gibi bir içecek yudumlayarak serinleyip ya da keyifli anlarınızı daha da renklendirmek için mixoloji uzmanlarımızın özenle hazırlayacağı farklı ve lezzetli kokteylimizden içerek birbirinden farklı pozitif duyguların içinde kısa yolculuklara çıkacaksınız. Geriye kalan tüm detayları ise keşfet butonuna tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Keşfet

Alkolsüz İçecek Alanları

Güzel bir yemeğin ardından aromatik bir kahve, yanınızda dinlenirken çocuğunuz için harika bir meyve kokteyli, güneşten bunaldığınızda serinlemek için alkolsüz buz gibi bir bira ya da birbirinden farklı ve lezzetli bitkisel çaylar ile farklı modlara yolculuk… Dosinia Luxury Resort’te sizin için her şey var. Geriye kalan tüm detayları ise keşfet butonuna tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Keşfet

Pastane

Doruklardaki mutluluğa sebep olacak bir alternatif ise iyi bir pastane ürünü. Profesyonel tatlı şeflerimiz tüm sezon boyunca, her gün, yaratacakları tap taze ve lezzetli ürünlerle sizlere bu deneyime davet ediyor. Geriye kalan tüm detayları ise keşfet butonuna tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Keşfet

DOSINSTAGRAM

KEŞFEDİN

HAYALLERİNİZ BENZERSİZ ANILARA DÖNÜŞÜR

Konforunuz için tüm ince detayların düşünüldüğü, yemek çeşitleriyle damağınızın harika lezzetlerle tanıştığı, alkollü ve alkolsüz birbirinden farklı içecek çeşitleriyle iyi hissettiğiniz, hizmetler ve aktiviteler ile gününüzün dolu dolu geçtiği, gün sonunda ise güzel bir uyku çekip dinleneceğiniz tertemiz odalar…

Dosinia Luxury Resort’te farklı pozitif duyguları bir arada yaşarsınız.

Bizi Takip Edin

Özel içeriklerimizle Dosinia Luxury Resort hayatının içinde kalın.

Yeniliklerden ve fırsatlardan herkesten önce haberdar olmak için bültenimize abone olabilirsiniz.

© 2023 Dosinia Luxury Resort - Tüm hakları saklıdır. Created by CreaCosmic